Sevin Atilla

Vancouver Emlak DanışmanıEmlak Arama

Alımlarda

Yakın çevresinde, sektördeki profesyonellerden oluşan güçlü bir ağı, uluslararası bir bakış açısı ile birleştiren Sevin, müşteriye hizmette, sınırsız mesleki imkanlar ve kaynaklar sunmaktadır. Onun gerçek tutkusu, kendi hayatında da yaptığı gibi, insanları Vancouver’a yerleştirirken, tüm inceliklerini iyi bildiği bu süreci, yuvanızı Vancouver’da kurmaniz için sizin hizmetinizde kullanmaktır.

Vancouver’da Gayrimenkul

Sizi Vancouver piyasasının cilveleri ile tanıştırırken, sahip olduğu üstün pazarlık yeteneğini müşterilerine yardım için kullanmaktan çekinmeyecektir. Son derece geniş bir meslektaş çevresinden aldığı duyumlarla, her an son gelişmeleri ve yeni satılığa çıkan evleri ilk öğrenenlerden birisi olmak durumundadır.

İnsanları, her an canlı bu şehrin güzellikleri ile tanıştırmak için canla başla çalışan Sevin, uluslararası müşterilerini, çok kısa zamanda kendilerini Vancouver’a ait ve kendi evlerinde hissettirmeyi çok iyi bilmektedir. Vancouver gibi büyük bir şehre ilk defa gelmenin zorluklarını yaşamış birisi olarak, onun ilk hedefi de müşterilerini buradaki cemiyetin bir parçası olmak konusunda heveslendirmektir.